Anketler, ekstra para kazanmanın harika bir yoludur. 2020’de anket doldurarak para kazanmak için en iyi platformları ve stratejileri açıklıyoruz.

Hiç kimse online anketler yaparak zengin olmayacak.

Ancak boş zamanınız varsa fazladan para kazanabilirsiniz.

Birkaç güzel faydası var:

  • Bunları herkes yapabilir.
  • İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır.
  • Tam esneklik: istediğiniz zaman başlayın ve durun.
  • Tamamen erişilebilir ve esnek bir internetten para kazanma yöntemi için anketleri kullanmak en iyi seçeneğinizdir. Diğer internetten para kazanma yolları daha kazançlı ancak başlaması bu kadar kolay değil.

Yalnızca saygın şirketlerle çalışmaya dikkat edin.

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Anket doldur para kazan“, kulağa gerçek olamayacak kadar iyi fırsatlardan biri gibi gelebilir. Sonuçta, internet üzerinden soruları yanıtlamaları için insanlara ne tür yasal işletmeler ödeme yapar?

Görünüşe göre epeyce fazla. Şirketler, tüketicilerin ne düşündüğünü bilmek ister ve online anketler, büyük miktarda veri toplamanın hızlı, ucuz ve kolay bir yoludur. Bu verileri elde etmek için işletmeler anket şirketleriyle sözleşme yapar.

Çoğu durumda nakit para için online bir ankete katılmak şu şekilde çalışır:

Bir anket sitesine kaydolun – Birkaç saygın online anket şirketi vardır. Onlarla çalışmak için her siteye kaydolmanız gerekir.
İçeri girmeden önce, çoğu anket şirketinin oldukça fazla bilgi isteyeceğini bilin. Bunun nedeni, anketlerini belirli demografik özelliklere göre düzenlemeleridir.
Örneğin, bebek ürünleriyle ilgili bir anket yürüten bir şirket, özellikle annelere odaklanarak muhtemelen bebeklerin ebeveynlerini hedeflemek isteyecektir. Çocuğu olmayan emekli bir erkekseniz, muhtemelen bu anket için seçilmeyeceksiniz.
Anketler hakkında bildirim alın – Profilinizi kaydedip tamamladığınızda çoğu anket şirketi bir ankete katılmak için seçildiğinizi size bildirecektir. Çoğu durumlarda soruları online olarak yanıtlamanız yeterlidir. Diğerlerinde, anketin arkasındaki şirket bir ürünü denemenizi ve ardından onunla ilgili soruları yanıtlamanızı ister.
Ödeme alın – Bu, beklediğiniz kısımdır. Anketi başarıyla tamamladığınızda, çabalarınız için ödeme alırsınız. Pek çok anket şirketi nakit parayı doğrudan hesabınıza aktarırken, diğerleri sizi puanlar, ücretsiz ürünler veya diğer ödüllerle ödüllendirir.

Anketlerden Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Anketler size önemli bir gelir sağlamaz veya sizi mali açıdan bağımsız yapmaz.

Gerçek şu ki, bunlar, aylık bir akşam yemeği için kullanabileceğiniz fazladan harcama parası, haftalık kahve masrafınız veya zamanla büyüttüğünüz bir tasarruf hesabını biriktirmek için iyidir. Diğer bir strateji, kredi kartı gibi bir borcu ödemeye yetecek kadar tasarruf etmek için online anketleri kullanmaktır.

Online anketler için ödeme, şirketten şirkete değişir ve bazıları sizi nakit yerine puanlar veya kuponlarla ödüllendirir.

Ne kadar kazanabileceğiniz, ne kadar zaman ayırabileceğinize de bağlıdır. Anket katılımcılarına ne kadar kazandıklarını soran bir Reddit başlığına göre, cevaplar ayda 10 dolardan ayda 300 dolara kadar değişiyordu.

Kazançlarınız, ne kadar veri sağlamak istediğinize de bağlıdır. Bazı anketler, adres, doğum tarihi, sağlık geçmişi ve ev sahipliği gibi önemli miktarda kişisel bilgi ister. Bunun nedeni, şirketlerin sizi bir ankete katılmaya davet etmeden önce hedef demografilerine uyup uymadığınızı bilmek istemeleridir.

Günün sonunda online bir anket doldurmak, özellikle online olarak çok zaman geçiren biriyseniz, biraz ekstra para kazanmanın kolay bir yolu olabilir. Facebook’u kontrol etmek veya Twitter’da gezinmek yerine birkaç soruyu yanıtlayabilirseniz.

Anket Dolduraral Para Kazanmak İçin En İyi 5 Site:

Online anketlere katılmaya hazırsanız, iyi haber, bunu yapabileceğiniz çok yer var. İşte kontrol edilecek en iyi 5 anket sitesi.

Kazancı En Üst Düzeye Çıkarmak İçin Anketlere Nasıl Yaklaşılmalı?

Online anketleri denemek istiyorsanız, zaman kazandıran birkaç ipucunu uygulama yardımcı olur. Sonuçta, anketlere katılırken zamanınız paraya değer.

Kârınızı en üst düzeye çıkarmak için bu değerli dakikaları ve saatleri boşa harcamamak için elinizden gelen her şeyi yapmak istersiniz. İşte akılda tutulması gereken beş ipucu.

Çok Fazla Bilgi Paylaşmaktan Kaçının

Online bir anket sitesi kişisel bilgilerinizi derinlemesine incelemek isterse, yasal bir ödül sitesinden çok bir veri madenciliği sitesi olma olasılığı daha yüksektir. Anket sitelerinde birkaç kişisel soru görmek normal olsa da, vatandaşlık veya kredi kartı numaranızı öğrenmek isteyen herhangi bir anketten uzak durmalısınız.

Bilgisayarınıza Virüs Koruması Yükleyin

Pek çok anket sitesi aslında anket toplayıcılarıdır, yani kişisel bilgilerinizi sizi üçüncü taraf sitelerde barındırılan anketlerle eşleştirmek için kullanırlar. Açılır pencerelerden ve istenmeyen postalardan kaçınmak için bilgisayarınızda virüs koruması veya kötü amaçlı yazılım önleme programı olması iyi bir fikirdir.

Anketler İçin Yeni E-posta Adresi Oluşturun

Çoğu anket sitesi profilinize uygun bir anket aldıklarında size e-posta gönderir. Birkaç siteye kaydolursanız, bu, günde birden fazla e-posta ile bombardımana tutulmanız anlamına gelebilir.

Yalnızca online anketler için ayrı bir e-posta hesabına sahip olmak size biraz zaman ve akıl sağlığı kazandırabilir. Bu şekilde bir veya iki anketi tamamlamak için boş zamanınız olduğunda check-in yapabilirsiniz.

Diskalifiye Olmaktan Kaçının

Başlangıçta anketin demografisini eşleştirmiş olsanız bile bazı anketler anketin yarısında sizi diskalifiye eder. Ankete zaten 20 veya 30 dakika yatırdığınızı varsayarsak bu çok büyük bir zaman kaybı olabilir.

Bunu azaltmak için ne tür anketlere katılmak istediğinizi seçmenize izin veren sitelerle çalışın. Bazı anket siteleri, kesinlikle eşleşip eşleşmediğinizi veya sadece “önceden kalifiye olup olmadığınızı” önceden size bildirir. Bir anket, önceden nitelikli olduğunuzu söylüyorsa, bu genellikle gerçek ankete başlamadan önce bir dizi soruyu yanıtlamanız gerektiği anlamına gelir.

Anketler İçin Zaman Ayırın

Diğer yarı zamanlı işlerde olduğu gibi, online anketleri tamamlamak için belirli bir süre ayırırsanız muhtemelen daha fazla kazanacaksınız. Çoğu bireysel anketin o kadar fazla ödeme yapmadığını unutmayın, bu nedenle gerçek bir kazanç elde etmeye başlamak için birkaçını tamamlamanız gerekir.

Sadece anketleri doldurmak için özel zaman yaratmak, bir ekrana bakıp küçük kutuları tıklatarak çok fazla saat harcamanızı da engelleyebilir. Örneğin, bir saatlik bir zamanlayıcı ayarlarsanız, kaç tane anket tamamlayabileceğinizi görmek için kendi kendinize yarışabilirsiniz. Saat dolduğunda günü bitirirsiniz ve farklı bir göreve geçebilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak Yasal mı?

Evet! Tonlarca yasal anket sitesi var. Muhtemelen çok para kazanamayacaksın.

En çok hangi anket siteleri ödüyor?

Anket yaparak para kazanmak istiyorsanız verdiğimiz 5 siteyi mutlaka denemelisiniz.

Anket yaparak nasıl para kazanıyorsunuz?

Basit. Sadece anketleri yanıtlarsınız (tür siteye bağlıdır) ve genellikle nakit olarak değiştirebileceğiniz bir tür “puan” kazanırsınız.

En çok hangi anket uygulaması ödüyor?

Hangi sitenin en çok ödeme yaptığı konusunda net bir fikir birliği yok, ancak anket yaparak para kazanmak istiyorsanız yukarıda harika seçenekler var.